TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
Ünlücolor Universal Ahşap Renklendirici
ÜNLÜCOLOR KONSANTRE AHŞAP RENKLENDİRİCİ (133-SERİ);Hem su,hem de solventle incelebilen ,reçine içermeyen konsantre renk çözeltisidir.İncelme oranı,istenilen rengin şiddetine bağlı olarak değişebilir.Farklı renkler karıştırılarak değişik tonlar elde etmek...
1. GRUP

2. GRUP

3. GRUP

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

ÜNLÜCOLOR KONSANTRE AHŞAP RENKLENDİRİCİ (133-SERİ);Hem su,hem de solventle incelebilen ,reçine içermeyen konsantre renk çözeltisidir.İncelme oranı,istenilen rengin şiddetine bağlı olarak değişebilir.Farklı renkler karıştırılarak değişik tonlar elde etmek mümkündür. 

 

Uygulama Alanları : Dahili kullanım amaçlı her tür masif ve kaplama yüzey üzerine dolgu verniğinden önce uygulanır. Renklendirme amacıyla dolgu ve sonkat verniklerine,maximum % 3 ilave edilebilir.

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,93-0,95 (Renge bağlı olarak).
Tiner : Selülozik Tiner (961-0631)
İncelme Oranı : Su veya Selülozik Tiner (961-0631) ile 100/100-500 oranında inceltilebilir.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL