TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Vernikli Ahşap Koruyucu
Sentetik reçine esaslı,ahşap zararlılarına ve bakterilere karşı koruma amacı ile formüle edilmiş bir ahşap koruyucudur.Ahşabı mantar,bakteri ve diğer zararlılarla her türlü iklim,hava ve deniz etkilerine karşı koruyan,doğal görünüm kazandıran pigmentlerle renklendirilmiş bir...
1. GRUP

2. GRUP

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Sentetik reçine esaslı,ahşap zararlılarına ve bakterilere karşı koruma amacı ile formüle edilmiş bir ahşap koruyucudur.Ahşabı mantar,bakteri ve diğer zararlılarla her türlü iklim,hava ve deniz etkilerine karşı koruyan,doğal görünüm kazandıran pigmentlerle renklendirilmiş bir üründür.Tek başına estetik ve koroyuculuk yönleri ile yeterlidir.İstenildiği takdirde en az 24 saat sonra üzerine selülozik,poliüretan veya akrilik esaslı vernik uygulamaları yapılabilir. 

Uygulama Alanları : Tüm dahili ve harici ahşap yüzeyler, kapı, pencere, pergole, ahşap bahçe mobilyaları deniz araçları ve diğer ahşap doğramalarda kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

 

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,88 - 0,92 (Renge bağlı olarak).
Katı Maddde : 46,0 - 50,0 (Renge bağlı olarak).
Boyanabilme Alanı : Tek katta 35-40 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında 1 lt ile 15-17 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL