TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Standart Tavan Boyası
Akrilik kopolimer esaslı son kat tavan boyasıdır. Her türlü yüzeye kolaylıkla yapışır, kabarmaz, çatlamaz, örtücülüğü yüksektir. Buhar geçirgenliğine sahiptir. Pürüzsüz bir yüzey verir.  Uygulama Alanları: Tüm iç cephelerdeki tavan...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik kopolimer esaslı son kat tavan boyasıdır. Her türlü yüzeye kolaylıkla yapışır, kabarmaz, çatlamaz, örtücülüğü yüksektir. Buhar geçirgenliğine sahiptir. Pürüzsüz bir yüzey verir. 

Uygulama Alanları: Tüm iç cephelerdeki tavan yüzeylerde uygulanır.

Uygulama Metodları: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir,yağ,gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş, tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yeni yüzeylerde, zeminin Tavan boyasına elverişli hale getirilmesi için, ÜNLÜ Şeffaf Binder Astarı uygulanmalıdır.( Bir ölçü astar,7 ölçü su ile inceltilmelidir.) Yüzeydeki sorunlar için ÜNLÜ duvar Macunu kullanılmalıdır. Uygulanacak alanda gerekli yüzey işlemleri yapıldıktan sonra hacimce %10-12 su ile inceltilerek 2 kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında 1-2 saat beklenmelidir.Fırça ve rulo ile uygulanmalıdır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ):1,780-1,810

Kuruma Süresi (20°C):Toz kuruma : 20 dkDokunma kuruma: 1 saatTam kuruma : 72 saat

Katı Maddde:70-73

iskozite (cps,25 °C):140± 2

pH ( 25° C):8-9,2

Ezilme:30-50 µ

Boyanabilme Alanı:Yüzeyin emiciliğine göre inceltilmiş olarak (%10-12) 2 katta 1kg ile 2-4m²yer boyar.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL