TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Silikonlu Dış Cephe Boyası
Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dayanıklı, uzun ömürlü, mat dış cephe boyasıdır. Silikon katkısından dolayı dayanıklıdır. Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Teneffüs edebilme özelliği duvardaki nemin...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dayanıklı, uzun ömürlü, mat dış cephe boyasıdır. Silikon katkısından dolayı dayanıklıdır. Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Teneffüs edebilme özelliği duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. 

Uygulama Alanları:Tüm beton yüzeyler, sıvalı yüzeyler, gaz beton, tuğla , biriket, sunta vb. yapı elemanlarının uygun hazırlanmış yüzeylerine gerekli astarlama işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: Tatbikat edilecek yüzeylerin kesinlikle nemli olmayıp , kir , yağ , kabarmış eski boyalardan tamamen temizlenerek sıvadaki çatlaklar , çukurluklar ve bozukluklar ÜNLÜ Duvar Macunu ile düzeltilir , Daha sonra yüzey ÜNLÜ Silikonlu Dış Cephe Astarı ile son kata hazır hale getirilmelidir. Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %10-20 oranında inceltilmiş ÜNLÜ Silikonlu Dış Cephe Boyası 2 kat olarak uygulanır. Katlar arasında en az 12 saat beklenmelidir. Fırça,rulo,püskürtme olarak uygulanabilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ):1,570-1,625  

Kuruma Süresi (20°C):Toz kuruma : 30 dakikaDokunma kuruma: 1-2 saatTam kuruma : 72 saat

Katı Maddde:66-70

iskozite (cps,25 °C):140± 2pH ( 25° C):8-9,2

Ezilme:50 µ

Boyanabilme Alanı:İyi hazırlanmış ve astarlanmış bir yüzeyde tek katta 1 L 6-8 m² yer boyar

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL