TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Silikonlu Ünplast İpeksi İç Cephe Boyası
Akrilik kopolimer esaslı, üstün vasıflı özel mat görünümlü dekoratif bir iç cephe sonkat boyasıdır. Su bazlı olup her türlü yüzeye mükemmel yapışır. Yüksek teneffüs özelliğine sahiptir. Yayılma ve örtücülük performans çok yüksektir....
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Akrilik kopolimer esaslı, üstün vasıflı özel mat görünümlü dekoratif bir iç cephe sonkat boyasıdır. Su bazlı olup her türlü yüzeye mükemmel yapışır. Yüksek teneffüs özelliğine sahiptir. Yayılma ve örtücülük performans çok yüksektir. Çatlama, kabarma, dökülme, solma yapmaz. Sürtünme ve yıkanmaya dayanımı yüksektir. Pürüzsüz görüntü sağlar. ipeksi bir dokuya sahiptir. Silinebilir. Kokusuz ve çevre dostudur.

Uygulama Alanları: Binaların iç bölümlerinde her türlü eski ve yeni yüzeylerinde gerekli astar işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir,yağ,gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş,tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır.Yeni yüzeylerde, zeminin sonkat boyaya elverişli hale getirilmesi için,eski yüzeylerde zeminin sağlamlaştırılıp sonkat boyaya elverişli hale getirilmesi için ÜNLÜ Şeffaf Binder Astarı uygulanmalıdır.( Bir ölçü astar, 7 ölçü su ile inceltilmelidir.) Yüzeydeki sorunlar için ÜNLÜ Duvar Macunu kullanılmalıdır. Boyamada tavsiye edilen uygulama % 10-20 oranında su ile inceltilerek iki kat olarak uygulanmasıdır. Katlar arasında 2-4 saat olmalıdır. Fırça, rulo, püskürtme olarak uygulanabilir.

Teknik Özellikler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,550-1,620
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 4 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 64-68
iskozite (cps,25 °C) : 135± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Ezilme : 20-40 µ
Boyanabilme Alanı : İyi hazırlanmış ve astarlanmış yüzeylerde tek katta 1 L ile 9-12 m2 arası alan boyanabilir.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

GüL Eray | 30/08/2016

Arkadaşım vasıtası ile boyadükkanı ile tanıştım siparişim sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. satıcının ilgili olmasida memnuniyetimizi arttırdı. Fiyatlar zaten çok çok uygun bütçenize uygun. Bundan sonra ki boya alışverişlerimizin tek adresi boyadükkanı olacak. Teşekkürler iyi satışlar


TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL