TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Silikonlu Grenli Dış Cephe Boyası
Akrilik emülsiyon esaslı, özel formül yapısıyla Gren deseni veren üstün vasıflı mat dış cephe boyasıdır. Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Teneffüs edebilme özelliği duvardaki nemin dışarı atılmasını...
RENK GRUPLARI

Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.
SEPETE AT

Akrilik emülsiyon esaslı, özel formül yapısıyla Gren deseni veren üstün vasıflı mat dış cephe boyasıdır. Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Teneffüs edebilme özelliği duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. Film yüzeyinde hafif gren deseni oluştururan bir boyadır. 

Uygulama Alanları : Tüm beton yüzeyler, sıvalı yüzeyler, gaz beton, tuğla , biriket, sunta vb. yapı elemanlarının uygun hazırlanmış yüzeylerine gerekli astarlama işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş , tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yeni yüzeylerde, zeminin son kat boyaya uygun hale getirilmesi için, eski yüzeylerde zeminin sağlamlaştırılması için Ünlü akrilik dış cephe astarı uygulanmalıdır. Yüzeydeki sorunlar için Ünlü Duvar Macun kullanılmalıdır. Astar uygulaması;%10-15 su oranında su ile inceltilip tek kat olarak uygulanmalıdır. Sonkat boyama işlemi astarlamadan 24 saat sonra uygulanmalıdır. Uygulamada İlk katta %0-5 , son katta su ilave edilmemelidir.

 

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,570-1,630
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Toz kuruma : 20-30 dakika
    Dokunma kuruma: 1-2 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 70-74
iskozite (cps,25 °C) : 28000-32000
pH ( 25° C) : 8-9,2
Parlaklık (gloss) : mat
Boyanabilme Alanı : İyi hazırlanmış ve astarlanmış bir yüzeyde tek katta 1 lt 6-8 m² yer boyar
TAVSİYE ÜRÜNLER