TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Sentetik Mat Dekorasyon Boyası
Sentetik reçine esaslı, solvent bazlı, hava kurumalı, iç ve dış şartlara dayanıklı, örtücü, kolay tatbik edilebilen, fırça ve rulo izi bırakmayan, üstün kaliteli mat bir dekorasyon boyasıdır. Uygulama Alanları : Binaların iç kısımlarında, ahşap, duvar,metal...
1. GRUP

2. GRUP

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Sentetik reçine esaslı, solvent bazlı, hava kurumalı, iç ve dış şartlara dayanıklı, örtücü, kolay tatbik edilebilen, fırça ve rulo izi bırakmayan, üstün kaliteli mat bir dekorasyon boyasıdır.

Uygulama Alanları :

Binaların iç kısımlarında, ahşap, duvar,metal yüzeylerin dekoratif amaçlarla son kat olarak boyanmasında, baskı ve serigrafi işlerinde, tabela ve işaret levhalarının boyanmasında son kat olarak kullanılır.

Uygulama Methodları:

Eski Ahşap Yüzey : Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Yeni Ahşap Yüzey : Budaklar yakılır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Eski Metal Yüzey : Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Yeni Metal Yüzey : Yüzey kir, toz ve yağdan arındırılır. Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Duvar yüzeyler: Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Astar uygulamasından 12-14 saat sonra ÜNLÜ SENTETİK MAT DEKORASYON BOYASI (117-SERİ) uygulanır.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL