TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Sentetik Antipas
Tek bileşikli uzun yağlı alkid esaslı,kolay uygulanabilen,düzgün bir görüntü veren antikorozif pigmentler içeren bir astardır.Metal yüzeyler üzerine son derece iyi yapışma sağlar. Uygulama Alanları :Sentetik sonkat boyaların altında,tarım araç ve gereçlerinde, makinalarda,...
1. GRUP

2. GRUP

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Tek bileşikli uzun yağlı alkid esaslı,kolay uygulanabilen,düzgün bir görüntü veren antikorozif pigmentler içeren bir astardır.Metal yüzeyler üzerine son derece iyi yapışma sağlar.

Uygulama Alanları :Sentetik sonkat boyaların altında,tarım araç ve gereçlerinde, makinalarda, çelik konstrüksiyonlarda, tank ve borularda,deniz taşıtlarının güverte kısımlarında,inşaat sektöründe metal kısımlarda kullanılır.

 

Uygulama Metodları:Kullanmadan önce ürün iyice karıştırılır.Sentetik Antipas, fırça ve rulo uygulamaları için %5-10, sprey uygulamalar için %15-20 sentetik tiner ile inceltiniz. Fırça, rulo veya sprey olarak iki kat uygulayınız.Uygulama ekipmanları sentetik tiner ile temizlenmelidir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,60 - 1,64 (Renge bağlı olarak)
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Toz kuruma : 1,5-2 saat
    Dokunma kuruma: 5-6 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 81,0 - 85,0 (Renge bağlı olarak)
    Sprey uygulamalar için % : % 15-20
    Rulo uygulamalar için % : % 5-10
    Fırça uygulamalar için %: % 5-10
Boyanabilme Alanı : Tek katta 50-60 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında 1 lt ile 8-10 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL