TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Selülozik İpek Mat Vernik
Nitroselüloz esaslı,solvent buharlaşması ile kuruyan sonkat verniktir.Hızlı kurur,çok iyi yayılır,elastik ve sert film oluşturur. Uygulama Alanları : Dahili kullanım amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri ile her türlü ahşap yüzeyler üzerinde kullanılmak üzere yarı mat olarak...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Nitroselüloz esaslı,solvent buharlaşması ile kuruyan sonkat verniktir.Hızlı kurur,çok iyi yayılır,elastik ve sert film oluşturur.

Uygulama Alanları : Dahili kullanım amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri ile her türlü ahşap yüzeyler üzerinde kullanılmak üzere yarı mat olarak formüle edilmiş bir verniktir. Selülozik,poliüretan veya polyester dolgu vernik ile hazırlanmış yüzeyler üzerine sonkat vernik olarak kullanılır.

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,93 - 0,97
Katı Maddde : 38,0 - 32,0
Tiner : Selülozik Süper Tiner (961-0631)
İncelme Oranı : 45-50
Boyanabilme Alanı : Tek katta 35-40 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında  1 lt ile 8-10 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)

 

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL