TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT Vernikli Dış Cephe Ahşap Koruyucu
Sentetik reçine esaslı ,dış cephe ahşap renklendirici ve koruyucu sistemidir.Dış cephelerde bulunan ahşap yüzeylerin maruz kaldığı ısı farklılığı,UV ışınları ve neme karşı özel olarak formüle edilmiştir.Özel formülasyonu sayesinde su geçirmez,zaman içerisinde...
1. GRUP

2. GRUP

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Sentetik reçine esaslı ,dış cephe ahşap renklendirici ve koruyucu sistemidir.Dış cephelerde bulunan ahşap yüzeylerin maruz kaldığı ısı farklılığı,UV ışınları ve neme karşı özel olarak formüle edilmiştir.Özel formülasyonu sayesinde su geçirmez,zaman içerisinde çatlama,matlaşma,solma ve renk değiştirme meydana gelmez.ÜNLÜ Protect Dış Cephe Ahşap Koruyucu Vernik (135-Seri),kapı,pencere,pergola,ahşap bahçe mobilyaları,deniz araçları ve diğer ahşap doğramalarda kullanılmak üzere formüle edilmiştir.Sentetik reçine esaslı ,dış cephe ahşap renklendirici ve koruyucu sistemidir.Dış cephelerde bulunan ahşap yüzeylerin maruz kaldığı ısı farklılığı,UV ışınları ve neme karşı özel olarak formüle edilmiştir.Özel formülasyonu sayesinde su geçirmez,zaman içerisinde çatlama,matlaşma,solma ve renk değiştirme meydana gelmez.ÜNLÜ Protect Dış Cephe Ahşap Koruyucu Vernik (135-Seri),kapı,pencere,pergola,ahşap bahçe mobilyaları,deniz araçları ve diğer ahşap doğramalarda kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

Uygulama Metodu: Ham yüzeylere uygulanacaksa ilk kat olarak ÜNLÜ Ahşap Doyurucu (Emprenye) (145-Seri) tek kat olarak fırça ile uygulanmalıdır.24 saat sonra ÜNLÜ Protect Dış Cephe Ahşap Koruyucu Renkli Vernik (135-Seri),inceltmeksizin en az 3 kat (300-350 gr/m2) olarak fırça ile uygulanmalı,katlar arası okşama zımpara yapılmalıdır.Katlar arası 24 saat beklenmelidir.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL