TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Teak Oil (Tik Yağı)
*HEDİYE FIRÇA 3L, 5L İÇİN GEÇERLİDİR* Dış ortamlarda kullanılan tik, maun, sapelli, iroko ve gül ağacı gibi sert ve yağlı ahşapların kolay ve hızlı bakımı için tasarlanmış su bazlı özel bir üründür.Su, UV ışınları, küf, mantar ve tahta kurtları gibi ahşaba zarar...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

*HEDİYE FIRÇA 3L, 5L İÇİN GEÇERLİDİR*

Dış ortamlarda kullanılan tik, maun, sapelli, iroko ve gül ağacı gibi sert ve yağlı ahşapların kolay ve hızlı bakımı için tasarlanmış su bazlı özel bir üründür.Su, UV ışınları, küf, mantar ve tahta kurtları gibi ahşaba zarar veren etkenlere karşı koruyuculuk sağlar ve ahşabın ömrünü uzatır.Ahşap tarafından emilmesi kolaydır ve ahşabın nefes almasını sağlar.Ahşabın doğal dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkarır.

Özellikle yüzme havuzu kenarlıkları ve merdivenleri,gemi güverteleri, bahçe mobilyaları gibi suyla temas içinde olan tüm dış mekânlarda güvenle kullanılır.

*Hediye fırça stoklarla sınırlıdır.

Uygulama Metodu:Uygulama öncesinde yüzeyde kir, eski boya ya da vernik kalıntısı varsa temizlenmelidir. Bakımı yapılacak yüzey temizlendikten sonra hafifçe zımpara yapılmalı ve nemli bir bez yardımı ile tozdan arındırılmalıdır. Aşırı miktarda doğal yağ içeren tik, iroko gibi ahşapların uygulamadan önce yağdan arındırılması gerekir. Bu yüzden yüzey zımparadan önce selülozik tinerle temizlenmelidir. Temizleme işlemi sonrasında yüzeydeki tinerin kuruması için beklenmelidir.Uygulama için yassı bir fırça ile temiz bez yeterlidir.Uygulamadan önce ürün ambalaj içerisinde iyice karıştırılır.Homojen bir görüntü elde edebilmek için uygulama ahşabın damarları yönünde ve eşit miktarda fırça ile sürülerek yapılmalı ve ahşabın yağ ile doyurulması sağlanmalıdır. Yüzeyde kalan fazla yağ, yaklaşık 15-20 dakika sonra temiz bir bez ile silinmelidir. Sürülen katın kalın olmamasına dikkat edilmelidir.İkinci kat 24 saat sonra yüzey zımpara yapıldıktan sonra uygulanır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL