TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı İpek Mat Boya
Dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiş,her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen, örtücü özellikte, nefes alabilen akrilik emülsiyon esaslı özel bir ipek mat ahşap boyasıdır.Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiş,her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen, örtücü özellikte, nefes alabilen akrilik emülsiyon esaslı özel bir ipek mat ahşap boyasıdır.Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir boyadır. Mantar, küf ve yosun oluşumuna karşı dirençlidir.

 

Uygulama Metodu: Uygulama yapılacak zemin temiz, yağ ve taşıyıcı olmayan diğer kalıntılardan arınmış olmalıdır. Kullanılan ahşap reçineli ise yüzey selülozik tinerli bez ile silinmelidir.Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir. Ham ahşap yüzeylerde veya tamamen boyası kazınmış eski yüzeylerde astar uygulamasından önce PROTECT AUQA SU BAZLI AHŞAP KORUYUCU;ŞEFFAF (545-0001) kullanılarak ahşabı koruma işlemi yapılmalıdır.PROTECT AQUA SU BAZLI DIŞ CEPHE ASTAR;BEYAZ (532-1000) uygulandıktan 24 saat sonra 600-800 nolu zımpara ile  zımpara yapılarak ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI DIŞ CEPHE İPEK MAT BOYA;BEYAZ (531-1002) uygulamasına geçilir.Katlar arası min.6 saat beklenerek  600-800 nolu zımpara ile  zımpara yapılarak iki kat uygulama yapılması önerilir.Fırça uygulaması için %5-10, sprey uygulama için % 20-25 su girilerek uygulama yapılmalıdır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL