TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Vernik
Kapılar, pencere doğramaları, pergolalar, ahşap bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. İnsan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip akrilik reçine esaslı üründür. Tüm dış etkilere karşı ahşabın...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Kapılar, pencere doğramaları, pergolalar, ahşap bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. İnsan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip akrilik reçine esaslı üründür. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV emiciler sayesinde ahşap malzemeyi güneş ışınlarından korur. Yağmurun, karın, rüzgârın, tuzun aşındırıcı etkilerinin ahşabı yıpratmasını önler. Tiksotropik özelliği ile dik yüzeylerde akmadan kolaylıkla uygulanır. Kalın uygulanan katlarda dahi akma-sarkma yapmaz. Kapılar, pencere doğramaları, pergolalar, ahşap bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

 

Uygulama Metodu: Uygulama yapılacak yüzeyde eski boya veya vernik var ise zımpara ile ya da ÜNLÜ boya sökücü kullanılarak temizlenir, bakım öncesinde yüzey tozdan kirden ve boya/vernikten arındırılır.Yüzey selülozik tiner ile silinerek uygulamaya hazır hale getirilir.Ahşabın rutubet değeri yumuşak ağaçlar için maksimum %12, sert ağaçlar için maksimum %15 olmalıdır.
Ahşap yüzeyleri küf ve bakteri oluşumlarından korumak için ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI AHŞAP KORUYUCU (545-SERİ) kullanımı, ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI DIŞ CEPHE VERNİK (535-SERİ) ürünümüzün etkinliği arttıracaktır. Ürün ambalajında kullanıma hazırdır. İhtiyaç halinde %5-10 oranında içme suyu ile inceltilebilir. Fırça,rulo tabanca ile minimum 2 kat; iroko, meşe, kestane, maun, sapelli gibi derin gözenekli ahşaplarda minimum 3 kat şeklinde uygulanabilir.
Taninli sert ahşaplar üzerine ilk olarak mutlaka ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI TANİN BARİYER VERNİK (595-0005) uygulanmalıdır. Su bazlı dış cephe vernik sisteminin uzun yıllar performans vermesi için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri gereken malzeme miktarının ahşap yüzeye uygulanmasıdır. Ürün, minimum 6 saat/20ºC ara ile katlar arası zımpara (600-800 nolu) yapılarak uygulanmalıdır. Çok özel ahşaplar ve uygulamalar için mutlaka Teknik servis Departmanımızdan bilgi alınmalıdır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL