TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Deck Oil
Ahşap deck zeminler ve dış mekan ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Ahşabın doğal dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkaran, kullanıma hazır,EN 71-3 standardına uygun,insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip,transparan, su bazlı bir ürün...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Ahşap deck zeminler ve dış mekan ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Ahşabın doğal dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkaran, kullanıma hazır,EN 71-3 standardına uygun,insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip,transparan, su bazlı bir ürün grubudur. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV katkılar sayesinde ahşap malzemeyi UV ışınlarından korur. İklim koşullarının ve tuzun aşındırıcı etkilerinin ahşabı yıpratmasını önler. Su geçirmezlik ve yüksek aşınma direncine sahiptir.Hızlı ve kolay kullanıma uygundur.

 

Uygulama Metodu: Kullanmadan önce ve kullanım esnasında mutlaka iyice karıştırılmalıdır. Yağmur yağma olasılığı varsa uygulama yapılmamalıdır. Uygulama için havanın ve ahşap yüzeyin sıcaklığı 10°C’nin üzerinde ve ahşabın nemi %15'in altında olmalıdır. Ürün kullanıma hazır olduğundan su ile inceltilmemelidir.

Yeni Ahşap: Yüzey tamamen temizlenmeli , zımpara no:220-400 ile zımparalanmalı ve oluşan toz nemli bir   bez yardımıyla yüzeyden arındırılmalıdır. 

Eski Ahşap: Yıpranmış ya da rengi değişmiş ahşap zımpara no:220-400 ile zımparalanmalı  vve sırası ile PROTECT AQUA TEAK CLEANER (595-9055) ve PROTECT AQUA TEAK BRIGHTENER (595-9060) kullanılarak temizlenmelidir. Fırça ya da rulo ile tek kat uygulama yapılmalıdır.Bir bez yardımıyla yüzeydeki fazla yağ alınmalıdır.

 

Özellikler

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL