TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Deck Boyası
Ahşap deck zeminler için özel olarak formüle edilmiş, kullanıma hazır, EN 71-3 standardına uygun, insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip, su bazlı bir ürün grubudur. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Ahşap deck zeminler için özel olarak formüle edilmiş, kullanıma hazır, EN 71-3 standardına uygun, insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip, su bazlı bir ürün grubudur. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV katkılar sayesinde ahşap malzemeyi UV ışınlarından korur. İklim koşullarının ve tuzun aşındırıcı etkilerinin ahşabı yıpratmasını önler. Su geçirmezlik ve yüksek aşınma direncine sahiptir. Tiksotropik özelliği sayesinde dik yüzeylerde akmadan kolaylıkla uygulanır.

 

Uygulama Metodu: 

Ürün kullanmadan önce ve kullanım esnasında mutlaka iyice karıştırılmalıdır. Yağmur yağma olasılığı varsa uygulama yapılmamalıdır. Uygulama için havanın ve ahşap yüzeyin sıcaklığı 10°C’nin üzerinde ve ahşabın nemi %15'in altında olmalıdır. Ürün kullanıma hazır olduğundan su ile inceltilmemelidir.

Yeni Ahşap: Zımpara no:180-200 zımparalanmış, temiz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. İroko ve tik gibi tanin ve yağ vs.içeren ahşap türlerinde ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI DECK STAIN (555-SERİ) uygulamasına başlamadan önce yapışmanın iyi olması için ahşabın yüzeyi selülozik tiner ile temizlenmelidir. Yüzey tamamen kuruduktan sonra, tekrar zımpara no:80-100 ile zımparalanmalı ve tozdan arındırılmalıdır.

Eski Ahşap: Yıpranmış ya da rengi değişmiş ahşap zımpara no:180-100 ile zımparalanmalı  ve sırası ile PROTECT AQUA TEAK CLEANER (595-9055) ve PROTECT AQUA TEAK BRIGHTENER (595-9060) kullanılarak temizlenmelidir.
Fırça ile uygulama yapılır. 20°C'de dokunma kuruma süresi 4-5 saattir. İkinci kat uygulanmadan önce, ilk katın tamamen kuruması beklenmeli ve okşama zımpara yapılmalıdır. 

Bakım: Bakım yapılacak ahşap yüzey temiz ve kuru olmalı, eskimeye bağlı olarak ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI DECK STAIN (555-SERİ) 1-2 kat uygulanmalıdır. Güneş ışınlarına yoğun maruz kalan yüzeyler ile yağmur, kar ve yüksek nemli iklim koşullarında kullanılan decklerin, uygulamadan sonra maksimum 1 yıl sonra bakım amaçlı kontrol edilmesi önerilmektedir.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL