TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Parke Vernik
Poliüretan dispersiyon esaslı,hava kurumalı,tek komponentli, yüksek çizilme, aşınma direncine sahip esnek ve darbe dayanımına karşı dirençli bir verniktir.Parkenin yüzeyini besler doğal görünümünü korur.Su ve ev kimyasallarına karşı dirençlidir.Çabuk kurur, yüzeye iyi...
MAT

İPEK MAT

PARLAK

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Poliüretan dispersiyon esaslı,hava kurumalı,tek komponentli, yüksek çizilme, aşınma direncine sahip esnek ve darbe dayanımına karşı dirençli bir verniktir.Parkenin yüzeyini besler doğal görünümünü korur.Su ve ev kimyasallarına karşı dirençlidir.Çabuk kurur, yüzeye iyi yapışır. Kokusuz ve çevreci yapısı sayesinde yaşanan mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.Konut,işyeri ve benzeri binalarda her tür ahşap parke, merdiven, lambri yüzey üzerine uygulanabilir.

 

Uygulama Metodu: Parke yüzeylere uygulama yapılmadan önce, yüzey kuru ve temiz olmalı;  yağ , kir, vernik kalıntısı, talaş tozlarından temizlenmelidir. ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI 1K PARKE VERNİĞİ (515-SERİ)  kullanıma hazır bir üründür, isteğe bağlı olarak su ilave edilebilir. Yüzey emiciliğine bağlı olarak  iki-üç kat, katlar arası minimum 4 saat beklenerek ve katlar arasında zımpara no:400-600 ile okşama zımpara yapılarak fırça veya rulo ile uygulanır.

 

 

 

 

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL