TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Boyası
Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı ipek mat panel kapı boyasıdır. Yüksek örtücülüğe sahip, sararmaz, su ve ev kimyasallarına karşı dirençli, insan ve çevre dostu, darbeye dayanımlı, ahşap panel kapılar için özel olarak geliştirilmiştir....
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı ipek mat panel kapı boyasıdır. Yüksek örtücülüğe sahip, sararmaz, su ve ev kimyasallarına karşı dirençli, insan ve çevre dostu, darbeye dayanımlı, ahşap panel kapılar için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulandığıahşap yüzeylerin dokusunu kapatmaz, çizilme direnci yüksektir.

 

Uygulama Metodu: Uygulama öncesi ahşap panel yüzey astarlı ise zımparalanıp, nemli bir bez yardımıyla temizlenerek uygulamaya hazır hale getirilir. ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI 1K PANEL KAPI ASTARI ; BEYAZ (522-1006) ile astarlanmış yüzeyler; uygulama öncesi  uygun zımpara işlemi  sonrası yüzeydeki tozlardan arındırılmalıdır. ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI 1K PANEL KAPI BOYASI; BEYAZ (521-1001) uygulama şekline göre uygun viskozite değerine getirilerek  fırça, tabanca  ya da rulo ile iki  kat, katlar arası minimum 4 saat beklemeli olarak 220-400 nolu zımpara ile zımparalanarak uygulanmalıdır. 

 

Özellikler

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL