TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Boyası
Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı ipek mat panel kapı boyasıdır. Yüksek örtücülüğe sahip, sararmaz, su ve ev kimyasallarına karşı dirençli, insan ve çevre dostu, darbeye dayanımlı, ahşap panel kapılar için özel olarak geliştirilmiştir....
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı ipek mat panel kapı boyasıdır. Yüksek örtücülüğe sahip, sararmaz, su ve ev kimyasallarına karşı dirençli, insan ve çevre dostu, darbeye dayanımlı, ahşap panel kapılar için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulandığıahşap yüzeylerin dokusunu kapatmaz, çizilme direnci yüksektir.

Uygulama Metodu: Uygulama öncesi panel yüzeyler kuru ve temiz olmalı, yağ, kir, vernik kalıntısı ve talaş tozlarından arındırılmalıdır. Kullanıma hazır bir üründür, tabanca, fırça ve rulo uygulaması için su ilave edilmelidir.Yüzey emiciliğine bağlı olarak 2-3 kat,katlar arası 4-5 Saat beklenerek ve 600-800 nolu okşama zımparası yapılarak fırça veya rulo ile uygulanır.

 

Özellikler

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL