TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Astarı
Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı, kolay zımpara özelliğine sahip astardır. Hızlı kuruma, yüksek doldurma ve örtücülük özelliğine sahip, kokusuz, insan ve çevre dostudur.Ahşap panel kapı yüzeylerde uygulanmak üzere özel olarak...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı, kolay zımpara özelliğine sahip astardır. Hızlı kuruma, yüksek doldurma ve örtücülük özelliğine sahip, kokusuz, insan ve çevre dostudur.Ahşap panel kapı yüzeylerde uygulanmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

 

Uygulama Metodu: Uygulama öncesi ahşap panel yüzey astarlı ise zımparalanıp nemli bir bez yardımıyla temizlenerek uygulamaya hazır hale getirilir. Astarlanmamış yüzeyler; uygulama öncesi  uygun zımpara işlemi  sonrası yüzeydeki tozlardan arındırılmalıdır. ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI 1K PANEL KAPI ASTARI; BEYAZ (522-1006) uygulama şekline göre uygun viskozite değerine getirilerek uygulanır. Fırça, tabanca ya da rulo ile uygulamalarda iki kat minimum 4 saat beklemeli olarak uygulanmalıdır. 2.kat uygulamasından önce yüzey 220-400 nolu zımpara ile zımparalanmalıdır. En son katın uygulamasından minimum 4 saat sonra ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI 1K PANEL KAPI BOYASI; BEYAZ (521-1001) uygulanabilir.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL