TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Astarı
Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı, kolay zımpara özelliğine sahip astardır. Hızlı kuruma, yüksek doldurma ve örtücülük özelliğine sahip, kokusuz, insan ve çevre dostudur.Ahşap panel kapı yüzeylerde uygulanmak üzere özel olarak...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tek komponentli, kurşunsuz, hava kurumalı, kolay zımpara özelliğine sahip astardır. Hızlı kuruma, yüksek doldurma ve örtücülük özelliğine sahip, kokusuz, insan ve çevre dostudur.Ahşap panel kapı yüzeylerde uygulanmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

Uygulama Metodu: Uygulama öncesi ahşap panel yüzey astarlı ise nemli bir bez yardımıyla temizlenerek uygulamaya hazır hale getirilir. Astarlanmamış yüzeyler, zımpara işlemi sonrası yüzeydeki tozlardan arındırılmalıdır. ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Astarı(522-1006) uygulama şekline göre tavsiye edilen viskozite değerine getirilerek uygulanır. Tabanca ile uygulanacak ise istenilen yüzey doygunluğuna bağlı olarak katlar arasında 10-15 dk.kuruma süresi bırakılarak 2 ila 5 çapraz kat uygulanmalıdır. Fırça ya da rulo ile uygulamalarda 2 veya 3 kat 4-5 saat beklemeli olarak uygulanmalıdır. En son katın uygulamasından 4-5 saat sonra zımpara (600-800 nolu) yapılarak ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı 1K Panel Kapı Boyası (521-1001) uygulanabilir.Tabanca uygulamasına uygundur.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL