TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Nanojen İç Cephe Boyası
Akrilik kopolimer esaslı, hijyenik koruyucu katkılı, özel mat görünümlü dekoratif bir iç cephe son kat boyasıdır.  Uygulama Alanları : Duvar macunu,saten alçı gibi alt zemin hazırlığı yapılmış iç yüzeylerde, eski plastik ve sentetik boyalı yüzeylerde uygun Astar...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Akrilik kopolimer esaslı, hijyenik koruyucu katkılı, özel mat görünümlü dekoratif bir iç cephe son kat boyasıdır. 

Uygulama Alanları : Duvar macunu,saten alçı gibi alt zemin hazırlığı yapılmış iç yüzeylerde, eski plastik ve sentetik boyalı yüzeylerde uygun Astar uygulaması yapılarak kullanılır.özellikle Hijyenin önemli olduğu kreşler, hastaneler, cafeler, çocuk odaları gibi yerlerde kullanılabilir.

Uygulama Metodları: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş,tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır.Yeni yüzeylerde,gerekli yüzey işleminden sonra ÜNLÜ Şeffaf Binder Astar ile astarlanmalıdır.( 1 ölçü astar,7 ölçü su ile inceltilerek ) Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %10-15 oranında inceltilmiş Ünlü Nanojen Boya 2 kat olarak uygulanır.Katlar arasında en az 6 saat beklenmelidir.Eski boyalı yüzeylerde;gerekli yüzey işleminden sonra ÜNLÜ Örtücü Astar veya Ünlü geçis astarı uygulanmalı, eski sentetik boyalı yüzeylerde ise gerekli yüzey işlemlerinden sonra,ÜNLÜ Geçiş Astarı % 10 su ile inceltilerek uygulanmalıdır.Astarının uygulanmasından 24 saat sonra sonkat uygulaması yapılmalıdır. Yüzeydeki sorunlar için ÜNLÜ Duvar Macunu kullanılmalıdır. Fırça,rulo,püskürtme olarak uygulanabilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,48-1,530
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 2 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 52-56
iskozite (cps,25 °C) : 140± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Ezilme : 10-30 µ
Parlaklık (gloss) : 25-30 gloss (85°)
Boyanabilme Alanı : İyi hazırlanmış ve astarlanmış yüzeylerde tek katta 1 L ile 7-10m2 arası alan boyanabilir.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL