TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Metalux Selülozik Metalik Boya
Nitroselüloz esaslı hava kurumalı metalik boyadır. Uygulama Alanları : Dahili kullanım amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri ile her türlü ahşap yüzeyde kullanılır. Uygulama Metodları: Sprey olarak uygulanır.Ahşabın desen ve canlılığının istenildiği doğal görünümlü...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Nitroselüloz esaslı hava kurumalı metalik boyadır.

Uygulama Alanları :

Dahili kullanım amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri ile her türlü ahşap yüzeyde kullanılır.

Uygulama Metodları:

Sprey olarak uygulanır.Ahşabın desen ve canlılığının istenildiği doğal görünümlü yüzeyler elde edilmesinde Poliüretan veya selülozik astar uygulanmış ve zımpara no:220- ve 400 ile zımparalanmış yüzeylere kısık tetik ile ince bir kat olarak (tek çapraz yeterli olacaktır.) uygulanmalıdır.min.24 saat sonra üzerine Akrilik,poliüretan veya selülozik parlak vernik uygulanmalıdır.

Teknik Bilgiler 

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,94 - 0,98 (Renge bağlı olarak).
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Toz kuruma : 10-15 dakika
    Dokunma kuruma: 35-40 dakika
    Tam kuruma : 24 saat
Katı Maddde : 29,0 - 33,0 (Renge bağlı olarak).
Tiner : Selülozik Tiner (961-0621)
İncelme Oranı : % 40-50
Parlaklık (gloss) : > 85
Boyanabilme Alanı : Tek katta 10-15 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında 1 lt ile 10-12 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL