TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Lux Sentetik Boya (Yağlı Boya)
ÜNLÜ SENTETİK SONKAT BOYA (111-SERİ) ,Sentetik reçine esaslı, parlak bir sonkat bir boyadır. Solvent bazlı, hava kurumalı, iç ve dış şartlara dayanıklı, örtücü, kolay tatbik edilebilen, fırça ve rulo izi bırakmayan, üstün kaliteli parlak bir sonkat boyadır.  Uygulama...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

ÜNLÜ SENTETİK SONKAT BOYA (111-SERİ) ,Sentetik reçine esaslı, parlak bir sonkat bir boyadır. Solvent bazlı, hava kurumalı, iç ve dış şartlara dayanıklı, örtücü, kolay tatbik edilebilen, fırça ve rulo izi bırakmayan, üstün kaliteli parlak bir sonkat boyadır. 

Uygulama Alanları : Binaların iç ve dış cephe yüzeylerinde her tür ahşap, metal ve duvar yüzeylerde uygun astarlar ile kullanılır.

 

 

 

Uygulama Methodları: Eski Ahşap Yüzey : Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Yeni Ahşap Yüzey : Budaklar yakılır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Eski Metal Yüzey : Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Yeni Metal Yüzey : Yüzey kir, toz ve yağdan arındırılır. Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Duvar yüzeyler: Eskimiş ve kabarmış boyalar kazınır, zımparalanır, tercihen Ünlü Sentetik Astar (112-seri) ile astarlanır. Astar uygulamasından 12-14 saat sonra Ünlü Sentetik sonkat boya (111-seri) uygulanır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL