TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ İç Cephe Örtücü Astar
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı bir iç cephe astarıdır. Örtücüdür, Düzgün ve mat görünüme sahiptir, Su buharı geçirgenlik özelliği vardır. Özel yapısı sayesinde duvara ham olarak nufus ederek, yüzeyi sağlamlaştırır ve son kat boyanın yapışmasını...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı bir iç cephe astarıdır. Örtücüdür, Düzgün ve mat görünüme sahiptir, Su buharı geçirgenlik özelliği vardır. Özel yapısı sayesinde duvara ham olarak nufus ederek, yüzeyi sağlamlaştırır ve son kat boyanın yapışmasını sağlar. 

Uygulama Alanları: Beton, gaz beton, sıva, v.b. yüzeylerde rahatlıkla kullanılır.

 

Uygulama Metodları: Yüzeydeki tozlar boya kabarıklıklar; yıkama, raspalama fırça ile temizlenerek giderilir. Yüzeydeki sorunlar için ÜNLÜ Duvar Macunu kullanılmalıdır. Ünlü Örtücü Astar, Yeni ve eski yüzeylerde gerekli işlemler yapıldıktan sonra su ile %10-15 inceltilerek Fırça, rulo, püskürtme olarak uygulanabilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,640-1,680
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 2 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 70-71
iskozite (cps,25 °C) : 7000-9000
pH ( 25° C) : 8-9,2
Boyanabilme Alanı : Yüzey durumlarına göre inceltilmiş olarak tek katta 80-100g/m² alan astarlanır. Yağışlı ve güneşli havalarda uygulanmamalıdır.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL