TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Geçiş Astarı
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat bir astardır. Uygulama Alanları: Daha önce su veya solvent bazlı boya kullanılmış yada renk değişimi yapılması istenen yüzeylerde kullanılan özel bir geçiş astarıdır. Beton , gaz beton sıvalı iç ve dış yüzeylerde kullanılan dayanıklı bir zemin...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat bir astardır.

Uygulama Alanları: Daha önce su veya solvent bazlı boya kullanılmış yada renk değişimi yapılması istenen yüzeylerde kullanılan özel bir geçiş astarıdır. Beton , gaz beton sıvalı iç ve dış yüzeylerde kullanılan dayanıklı bir zemin astarıdır.

Uygulama Metodları: Yeni yüzeylerde gerekli yüzey işlemlerinden sonra normal astar olarak uygulanır.Solvent bazlı yüzeylerde uygulama yapılmadan önce ince bir zımpara yapılmalıdır. Bundan sonra yapılacak geçiş astarı uygulaması sonucunda su bazlı boya rahatlıkla uygulanabilir. Geçiş astarı %10-15 inceltilerek fırça veya rulo ile uygulanır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,250-1,400
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 6 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 55-60
iskozite (cps,25 °C) : 120± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Boyanabilme Alanı : Yüzey durumlarına göre inceltilmiş olarak tek katta 10-12m² alan astarlanır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL