TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ EPOXY BOYA ve SERTLEŞTİRİCİ
İki komponentli , epoxy reçine esaslı, korozyon direnci yüksek bir sonkattır.Tiksotropik yapısı ve katı madde oranının yüksekliği sayesinde kalın katlar halinde uygulanabilir. Mükemmel yapışan , elastik , sürtünme, çizilme ve darbelere karşı dirençli , asit , alkol , deniz suyu ve mineral...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

İki komponentli , epoxy reçine esaslı, korozyon direnci yüksek bir sonkattır.Tiksotropik yapısı ve katı madde oranının yüksekliği sayesinde kalın katlar halinde uygulanabilir. Mükemmel yapışan , elastik , sürtünme, çizilme ve darbelere karşı dirençli , asit , alkol , deniz suyu ve mineral yağları gibi bir çok kimyasal maddeye karşı dayanıklı bir sonkat boyadır.

Fiziksel Özelliği :    
Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) :   1,40 - 1,60 (renge bağlı olarak)
Kuruma Süresi (20°C) :
 
  Toz kuruma             :   30-40 dk                                                                                                                                                                                                                                       Dokunma kuruma  :      6-7 saat
Kat kabul                 :    8-24 saat
Tam kuruma            :         7 gün
Katı madde (Ağırlıkça,%) :   74,0 - 76,0
  Tiner:   Epoksi Tiner (971-0771)
  İncelme Oranı:   % 15 - 20
  Sertleştirici   849-0048            
Karışım Oranı ( Ağırlıkça ) :   3 /1            
Boyanabilme Alanı :   45-50 mikron kuru film kalınlığı verecek şekilde uygulandığında                                                                                                                                                                                              1 lt boya ile 10-12 m² alan kaplanabilir.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL