TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Silikonlu Elastik Textürlü Kaplama
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı dış cephe kaplamasıdır.Özel yapısıyla dış cephelerdeki sıva uygulama hatalarını, boyadan daha kalın bir film oluşturması nedeniyle giderir. Duvarın nefes almasına mani olmaz. Suya ve neme dirençlidir. Oluşan film elastik ve çok iyi yapışma özelliğine sahiptir....
RENK GRUPLARI

Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.
SEPETE AT

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı dış cephe kaplamasıdır.Özel yapısıyla dış cephelerdeki sıva uygulama hatalarını, boyadan daha kalın bir film oluşturması nedeniyle giderir. Duvarın nefes almasına mani olmaz. Suya ve neme dirençlidir. Oluşan film elastik ve çok iyi yapışma özelliğine sahiptir. Özel rulo yardımıyla desen verilebilir. 

Uygulama Alanları : Tüm beton yüzeyler, sıvalı yüzeyler, gaz beton, tuğla , biriket, sunta vb. yapı elemanlarının uygun hazırlanmış yüzeylerine gerekli astarlama işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: Eski ve yeni duvar yüzeylerde gerekli yüzey işlemleri yapıldıktan sonra Ünlü Silikonlu Diş Cephe Astar veya Ünlü Akrilik Dış Cephe Astar (%15-20 inceltilmiş olarak) ile yüzey sağlamlaştırılır . 6 saat sonra kaplama uygulanabilir. 1. katta %5 su ile sulandırılır. İkinci kat için sulandırılmaz ise daha iyi bir desen verilebilir. İstenirse desenli rulo ile desen verilebilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,400-1,550
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 3-4 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 70-74
iskozite (cps,25 °C) : 30000-34000
pH ( 25° C) : 8-9,2
Boyanabilme Alanı : Kalınlığa bağlı olmak üzere 1kg ile 1m²-1,5 m² arası kaplanabilir.
TAVSİYE ÜRÜNLER