TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Boya Sökücü
Organik çözücü esaslı bir boya sökücü malzemedir.  Uygulama Alanları: Ahşap,demir ve diğer metal yüzeylerdeki her türlü boyayı sökmek için kullanılır.  
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Organik çözücü esaslı bir boya sökücü malzemedir. 

Uygulama Alanları: Ahşap,demir ve diğer metal yüzeylerdeki her türlü boyayı sökmek için kullanılır.

 

Uygulama Şekli: Boya sökücü (Remover), yumuşak bir fırça ile kalın bir kat halinde sürülerek yüzeye yayılır. Tiksotropik yapısı nedeni ile dikey yüzeylerde akma olmaksızın uygulanabilir. 8-10 dakika sonra yüzeydeki boya/vernik bir spatula yardımı ile kolaylıkla kazınabilir. Sökülecek boyanın çok kalın ve sert olması durumunda uygulama tekrar edilir. Çok katlı boyalı (film kalınlığı yüksek) yüzeyler için her katta ayrı ayrı sürülmesi gerekebilir. Yeniden boyama işleminden önce yüzey, selülozik tiner ile, iyice temizlenmelidir.

Dikkat edilecek hususlar: Yanıcıdır. Göz ve deriye temas ettirmeyiniz. Buharını solumayınız. Kullandıktan sonra ambalajı sıkıca kapatınız. Boya sökücü (Remover), iyi havalandırılmış yerlerde uygulanmalı, buharları solunmamalıdır ve buharından korunmak için mutlaka maske kullanılmalıdır. Uygulama yapmadan önce mutlaka küçük bir alanda numune yapılması önerilmektedir. Özellikle sıcak havalarda uygulama yaparken, ambalajın açılması esnasında kapak yüze doğru tutulmamalıdır.

Teknik Bilgiler:

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) :   1,23 - 1,27
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL