TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Antik Patina
Seri kuruyan,yüksek renk verme gücüne sahip özel bir renk çözeltisidir.  Uygulama Alanları : Her türlü masif ve kaplama yüzey üzerine zemin renklendirme ve mobilya ve dekorasyon işlerinde antik ve eskitilmiş görünüm vermek amacı ile kullanılır.Sentetik esaslı patina...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Seri kuruyan,yüksek renk verme gücüne sahip özel bir renk çözeltisidir. 

Uygulama Alanları : Her türlü masif ve kaplama yüzey üzerine zemin renklendirme ve mobilya ve dekorasyon işlerinde antik ve eskitilmiş görünüm vermek amacı ile kullanılır.Sentetik esaslı patina boyalarına oranla çok daha hızlı kuruyarak eskitme işlerinde zaman tasarrufu sağlar.

Uygulama Metodları: Dahili kullanım amaçlı her türlü masif ve kaplama yüzey üzerine renklendirici olarak dolgu verniğinden önce bez,sünger ile veya sprey olarak uygulanır. Patina olarak selülozik ,poliüretan astar veya selülozik , poliüretan dolgu vernik ile hazırlanmış masif veya kaplama yüzeylere sprey olarak uygulanır.Uygulamadan hemen sonra bulaşık teli/cila teli kullanılarak istenilen eskitilmiş ahşap görünümü oluşturulur.Patina uygulamasından en az 2 saat sonra Akrilik sonkat vernik uygulamasına geçilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,80 - 0,84 (Renge bağlı olarak).
İncelme Oranı : Ambalajında uygulamaya hazırdır.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL