TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
SHARKY Dış Cephe Kalkanı
Modifiye silikon reçine esaslı şeffaf özel bir koruyucu emisyondur.  Uygulama Alanları: Dış cephelerde yağmura karşı su itici olarak, silikonlu dış cephe astarı üzerine 2 kat silikonlu dış cephe boyası uygulandıktan sonra ürün uygulanabilir. Doğal taş üzerine veya direkt tuz kusması...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Modifiye silikon reçine esaslı şeffaf özel bir koruyucu emisyondur. 

Uygulama Alanları: Dış cephelerde yağmura karşı su itici olarak, silikonlu dış cephe astarı üzerine 2 kat silikonlu dış cephe boyası uygulandıktan sonra ürün uygulanabilir. Doğal taş üzerine veya direkt tuz kusması görünen ham beton yüzeylerde de kullanılabilir.

Uygulama Metodları: Ürün kullanıma hazır haldedir. Yeni boyanmış veya eski boyanmış yüzeylerde, gerekli yüzey kontrolleri yapıldıktan sonra, sulandırmadan direkt uygulanır. Yüzey mutlaka kuru ve tozsuz olmalıdır. Emiciliğin çok olduğu yüzeylerde çift kat atılmalıdır. Uygulama yapılırken sıçrayan bölgeler, ıslak bez ile hemen temizlenmelidir. Fırça ve rulo ile uygulanabilir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,990-1,100
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 2 saat
    Tam kuruma : 72 saat
iskozite (cps,25 °C) : 70± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Boyanabilme Alanı : Yüzeyin emiş durumuna göre inceltilmiş olarak 1L 10-25 m² yer yapılır.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL