TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
ETERNITY SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI 20Kg+ETERNITY TAVAN BOYASI 17,5Kg (HEDİYELİ!)
NOT: KARGO ALICIYA AİTTİR. 10 m² Hışır Örtü ve Rulo Fırça Hediyeli! SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI: Akrilik kopolimer esaslı, silikonlu katkılı mat dekoratif iç cephe boyasıdır. Uygulama alanı :Binaların iç bölümlerinde her türlü eski ve yeni yüzeylerinde...
RENK GRUPLARI

Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

NOT: KARGO ALICIYA AİTTİR.

10 m² Hışır Örtü ve Rulo Fırça Hediyeli!

SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI:

Akrilik kopolimer esaslı, silikonlu katkılı mat dekoratif iç cephe boyasıdır.

Uygulama alanı :Binaların iç bölümlerinde her türlü eski ve yeni yüzeylerinde yeterli Astarlama işlemi yapılarak uygulanır.

TAVAN BOYASI :

Renk: Beyaz

Akrilik kopolimer esaslı son kat tavan boyasıdır. Her türlü yüzeye kolaylıkla yapışır, kabarmaz, çatlamaz, örtücülüğü yüksektir. Buhar geçirgenliğine sahiptir. Pürüzsüz bir yüzey verir.

Uygulama Alanları : Tüm iç cephelerdeki tavan yüzeylerde uygulanır.

SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI:

Uygulama şekli :Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş, tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Eski ve Yeni yüzeylerde, zeminin son kat boyaya elverişli hale getirilmesi için mutlaka Silikonlu İç Dış Beyaz Astar uygulanmalıdır. (Astar %10-15 oranında su ile inceltilmelidir.) Boyamada tavsiye edilen uygulama %10 oranında su ile inceltilerek iki kat olarak uygulanmasıdır. Katlar arasında 2-4 saat olmalıdır. Fırça, rulo, püskürtme olarak uygulanabilir. Ürünün raf ömrü 8 aydır. Katlar arasında 2-4 saat olmalıdır.

Kuruma süresi         : (20ºC) Dokunma kuruması 30 dakika, son kuruma 24 saattir.

Boyanabilen alan     : İyi hazırlanmış ve astarlanmış yüzeylerde tek katta 1lt. İle 4-6 m² arası alan boyanabilir.

Uyarılar: Uygulamalarda yüzey ve hava sıcaklığı en az 5°C ve en çok 30°C arasında olmalıdır. Çok rüzgârlı havada ve direkt güneş ışığı altında uygulanmamalıdır. Serin yerde ve dondan koruyarak muhafaza ediniz.

Güvenlik uyarıları: Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.Sıkı kapatılmış kapta muhafaza ediniz.Yutulması halinde sağlığa zararlıdır.Göz ile temasında iyice su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz.

TAVAN BOYASI :

Uygulama Alanları : Tüm iç cephelerdeki tavan yüzeylerde uygulanır.

Kuruma Süresi (20° C) : Toz Kuruma : 15 dakika • Dokunma Kuruma : 1 saat • Tam Kuruma : 72 saat

Boyanabilme Alanı: Yüzeyin emiciliğine göre inceltilmiş olarak (%15) 2 katta 1kg ile 2-5m2 yer boyar.

Uygulama Metodu: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş, tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yeni yüzeylerde, zeminin Tavan boyasına elverişli hale getirilmesi için, Şeffaf Binder Astarı uygulanmalıdır. (Bir ölçü astar,7 ölçü su ile inceltilmelidir.) Yüzeydeki sorunlar için  duvar macunu kullanılmalıdır. Uygulanacak alanda gerekli yüzey işlemleri yapıldıktan sonra hacimce %15 su ile inceltilerek 2 kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında 1-2 saat beklenmelidir. Fırça ve rulo ile uygulanmalıdır.

Dikkat Edilecek Hususlar : Uygulamalarda yüzey ve hava sıcaklığı en az +5ºC ve en çok +30ºC olmalıdır. Çok rüzgarlı ve direk güneş ışığı altında uygulanmamalıdır. Serin yerde ve dondan koruyarak muhafaza edilmelidir.

TAVSİYE ÜRÜNLER