TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Usta Plastik İç Cephe Boyası
Akrilik kopolimer esaslı, mat dekoratif iç cephe boyasıdır. Özel yapısı sebebiyle mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Çatlama kabarma, dökülme yapmaz. Mat ve pürüzsüz sonkat görünüşlüdür.  Uygulama Alanları:Binaların...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Akrilik kopolimer esaslı, mat dekoratif iç cephe boyasıdır. Özel yapısı sebebiyle mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Çatlama kabarma, dökülme yapmaz. Mat ve pürüzsüz sonkat görünüşlüdür. 

Uygulama Alanları:Binaların iç bölümlerinde her türlü eski ve yeni yüzeylerinde,gerekli astar işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: 

Toz, yağ vs. temizlenmiş kuru yüzeylere uygulanmalıdır.Boyaya önerilen tiner ilavesi yapılarak homojen bir karışım elde edilmeli ve Rapid astar (442-seri) üzerine uygulanmalıdır. Yaş üstüne yaş uygulama yapılmadan birden fazla kat uygulamasının istenildiği durumlarda, katlar arasında 72 saat süre geçmiş ise hafif zımpara yapılmalıdır.

Teknik Bilgiler

     
Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) :   0,98 - 1,38 (Renge bağlı olarak)  
Kuruma Süresi (20°C) :
 
  Toz kuruma             :   8-10 dakika
Dokunma kuruma  : 15-20 dakika
Montaj kuruma       :     3-4 saat
Tam kuruma            :         7 gün
 
Katı madde (Ağırlıkça,%) :   44,0 - 54,0 (Renge bağlı olarak)  
  Tiner:   Endüstriyel tiner (941-0411)  
  İncelme Oranı:   % 30-40  
  Sertleştirici   -              
Karışım Oranı ( Ağırlıkça ) :   -              
Karışım Ömrü (20° C) :   -  
Boyanabilme Alanı :
 
  Tek katta 40-45 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında  1 lt ile 10-12 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL