TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Tenis Kort Boyası
Akrilik esaslı su bazlı reçine ile üretilmiş , tüm beton yüzeylere ve de tenis kortlarına uygulanabilen su ile inceltilebilen bir zemin boyasıdır. Özel yapısı nedeni ile çok iyi yapışma , yayılma , örtme özelliğine sahiptir.  Uygulama Alanları:Tüm beton yüzeyler, tenis...
RENK GRUPLARI

Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.

Akrilik esaslı su bazlı reçine ile üretilmiş , tüm beton yüzeylere ve de tenis kortlarına uygulanabilen su ile inceltilebilen bir zemin boyasıdır. Özel yapısı nedeni ile çok iyi yapışma , yayılma , örtme özelliğine sahiptir. 

Uygulama Alanları:Tüm beton yüzeyler, tenis kortlarına ve park alanlarına gerekli astarlama işlemi yapılarak kullanılır.

Uygulama Metodları: Kaplanacak yüzeyler yapışma azaltıcı her türlü kir, yağ, ziftten eski boyalardan temizlenmeli, çamurdan ve tozlardan arındırılarak arap sabunu ile yıkanmalı ve daha sonra kurutulmalıdır. Son kat boya uygulamasından önce zemin Ünlü Silikonlu Dış Cephe Astarı ile astarlanmalıdır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,440-1,480
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Toz kuruma : 30 dakika
    Dokunma kuruma: 4 saat
    Tam kuruma : 72 saat
Katı Maddde : 66-70
iskozite (cps,25 °C) : 140± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Ezilme : 50 µ
Boyanabilme Alanı : İyi hazırlanmış ve astarlanmış yüzeylerde tek katta 1L ile 4-6 m² arası alan boyar.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL