TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
ÜNLÜ SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI 20Kg+ÜNLÜ SİLİKONLU DIŞ CEPHE ASTARI 7,5Lt (12,3Kg)
NOT: KARGO ALICIYA AİTTİR. Akrilik polimer reçine esaslı, silikon katkılı, TS 7847’ye uygun, mat görünümlü dekoratif bir dış cephe son kat boyasıdır.   Ünlü Silikonlu Dış Cephe Boyası Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Silikon...
RENK GRUPLARI

Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.
SEPETE AT

NOT: KARGO ALICIYA AİTTİR.

Akrilik polimer reçine esaslı, silikon katkılı, TS 7847’ye uygun, mat görünümlü dekoratif bir dış cephe son kat boyasıdır.

 

Ünlü Silikonlu Dış Cephe Boyası

Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Silikon katkısı ile güçlendirilmiş özel formülü sayesinde tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. UV ışınlarından etkilenmez. Su buharı geçirgenliği yüksek olduğundan, duvarların nefes almasını engellemez. Geniş renk yelpazesi ve mat görünümü ile binanızda şık bir örtü oluşturur.

Uygulama Alanları : Binalarda; tüm beton yüzeyler, sıvalı yüzeyler, gaz beton, tuğla, biriket, sunta vb. yapı elemanlarının uygun hazırlanmış yüzeylerine gerekli astarlama işlemlerinden sonra uygulanır.

Yüzey Hazırlığı: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş, tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yüzeydeki delikler ve çatlaklar boya uygulama öncesi onarılmalıdır. Yeni yüzeylerde, zeminin son kat boyaya elverişli hale getirilmesi, eski yüzeylerde zeminin sağlamlaştırılıp son kat boyaya elverişli hale getirilmesi için; ÜNLÜ Silikonlu Dış Cephe Astar ile astarlama işlemi yapılmalıdır. (%10-20 oranında su ile inceltilmelidir.) Astarlama işleminin kuruması için 6 saat beklenir.

Uygulama Metodu: Ünlü Silikonlu Dış Cephe Boyası uygulama öncesi boya homojen olacak şekilde karıştırılmalıdır. Yüzeyin emiciliğine göre, uygulama öncesi, boya %10-20 oranında inceltilerek fırça, rulo ya da uygun bir püskürtücü ile 2 kat halinde uygulanır. Düzgün bir yüzey elde etmek için, uygulamanın tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Katlar arası 2-4 saat (hava sıcaklığına göre değişkenlik gösterebilir) beklenmelidir. Son kat uygulama yapıldıktan sonra tam kuruma için 24 saat beklenmelidir. Tam kuruma gerçekleşene kadar yüzey toz, darbe vb. dış etkenlerden korunmalıdır.

 

Ünlü Silikonlu Dış Cephe Astarı

Yüzeye derinlemesine işleyerek, son kat boyanın yapışması için, zemin hazırlar. Yüksek aderans kabiliyeti ile son kat boya ve zemin arasında köprü oluşturur. Silikon katkı içerdiğinden yüksek su iticiliğe sahiptir ve boya uygulama öncesi duvarlarınızda, suyun zararlı etkilerine karşı koruyucu bir film oluşturur. Beyaz olması nedeniyle kolayca renk değiştirilmesine imkan sağlar.

Uygulama Alanları : Silikonlu Dış Cephe boyasının uygulanacağı tüm alanlarda kullanılır.

Yüzey Hazırlığı: Uygulamanın yapılacağı yüzey her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmiş, tozdan arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yüzeydeki delikler ve çatlaklar astar uygulama öncesi onarılmalıdır.

Uygulama Metodu: Ünlü Silikonlu Dış Cephe Astarı uygulama öncesi homojen olacak şekilde karıştırılmalıdır. Yüzeyin emiciliğine göre uygulama öncesi astar %15 oranında su ile inceltilip fırça, rulo ya da uygun bir püskürtücü ile yüzeye uygulanır. Boya uygulamasına geçmeden önce 6 saat astarın kuruması beklenmelidir. Tam kuruma gerçekleşene kadar yüzey toz, darbe vb. dış etkenlerden korunmalıdır.

 

Ünlü Silikonlu Dış Cephe Boyası

Kuruma süresi (20° C) :  Dokunma Kuruma: 4 saat - Tam Kuruma: 72 saat

Boyanabilen alan         : İyi hazırlanmış ve astarlanmış yüzeylerde tek katta 1lt. İle 6-8 m² arası alan boyanabilir.

 

Ünlü Silikonlu Dış Cephe Astarı

Kuruma Süresi (20° C) : Dokunma Kuruma: 2 saat - Tam Kuruma: 12 saat

Boyanabilme Alanı       : İyi hazırlanmış yüzeylerde tek katta 1L ile 10-12 m² arası alan boyanabilir.

Uyarılar: Uygulamalarda yüzey ve hava sıcaklığı +5ºC’den düşük ve +35ºC’den yüksek olmamalıdır. Direk güneş ışığı altında ve çok rüzgarlı havalarda uygulama yapılmamalıdır. Kullanılmayan ambalajın ağzını sıkıca kapatınız.

Güvenlik uyarıları: Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.Sıkı kapatılmış kapta muhafaza ediniz.Yutulması halinde sağlığa zararlıdır.Göz ile temasında iyice su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz.

TAVSİYE ÜRÜNLER