TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Retarder
Boya ve vernik uygulamalarında kuruma geciktirici etki için ilave edilen ve yavaş uçucu solventlerden formüle edilmiş özel bir tinerdir. Uygulama Alanları : Boya ve vernik uygulamalarında özellikle sıcak ortamlarda/mevsimlerde yayılma özelliklerini iyileştirme  ve yüzey problemlerini engelleme...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Boya ve vernik uygulamalarında kuruma geciktirici etki için ilave edilen ve yavaş uçucu solventlerden formüle edilmiş özel bir tinerdir.

Uygulama Alanları : Boya ve vernik uygulamalarında özellikle sıcak ortamlarda/mevsimlerde yayılma özelliklerini iyileştirme  ve yüzey problemlerini engelleme amaçlı olarak formüle edilmiş,kurumaı geciktirici özellikte bir tinerdir.Poliüretan ve akrilik gibi solvent bazlı sistemlerde kullanılabilir.istenilen geciktirmeye bağlı olarak % 1-5 oranlarında boya/verniğe ilavesi önerilir.Kurumayı aşırı geciktirebileceğinden ötürü tek başına tiner olarak kullanılmamalıdır.

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,89 - 0,91
Parlama Noktası(°C) : 21
pH ( 25° C) : Direkt güneş ışığı almayan, serin yerde ağzı açılmamış orijinal ambalajında; en az 1 yıl depolanabilir.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL