TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Rapid Endüstriyel Boya-Metalik Gri
Hava kurumalı, stiren modifiye alkid esaslı, çok hızlı yüzey kuruması sağlayan parlak bir sonkat boyadır.  Uygulama Alanları : Demir esaslı metal yüzeylere sahip, otomotiv yedek parça, çelik konstrüksiyon, tarım aletleri ve sanayi makineleri gibi endüstriyel sektörlerde son kat boya...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Hava kurumalı, stiren modifiye alkid esaslı, çok hızlı yüzey kuruması sağlayan parlak bir sonkat boyadır. 

Uygulama Alanları : Demir esaslı metal yüzeylere sahip, otomotiv yedek parça, çelik konstrüksiyon, tarım aletleri ve sanayi makineleri gibi endüstriyel sektörlerde son kat boya olarak uygulanır.

Uygulama Metodları: Toz, yağ vs. temizlenmiş kuru yüzeylere uygulanmalıdır.Boyaya önerilen tiner ilavesi yapılarak homojen bir karışım elde edilmeli ve Rapid astar (442-seri) üzerine uygulanmalıdır. Yaş üstüne yaş uygulama yapılmadan birden fazla kat uygulamasının istenildiği durumlarda, katlar arasında 72 saat süre geçmiş ise hafif zımpara yapılmalıdır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 0,98 - 1,38 (Renge bağlı olarak)
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Toz kuruma : Toz kuruma : 8-10 dakika
    Dokunma kuruma: Dokunma kuruma : 15-20 dakika
    Tam kuruma : Tam kuruma : 7 gün
Katı Maddde : 44,0 - 54,0 (Renge bağlı olarak)
Tiner : Endüstriyel tiner (941-0411)
Boyanabilme Alanı : Tek katta 40-45 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında 1 lt ile 10-12 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL