TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Rapid Endüstriyel Astar-Gri
Hava kurumalı, modifiye alkid esaslı, çok hızlı yüzey kuruması sağlayan bir astardır.  Uygulama Alanları : Bütün demir ve çelik yüzeylerde hava kurumalı sonkat boyalardan önce astar olarak kullanılır. Ziraat aletleri, takım tezgahları, çelik eşya ve el aletleri, oto yan yanayi matal...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Hava kurumalı, modifiye alkid esaslı, çok hızlı yüzey kuruması sağlayan bir astardır. 

Uygulama Alanları : Bütün demir ve çelik yüzeylerde hava kurumalı sonkat boyalardan önce astar olarak kullanılır. Ziraat aletleri, takım tezgahları, çelik eşya ve el aletleri, oto yan yanayi matal aksamları ve iş makinalarının boyanmasında yaygın kullanım alanına sahiptir.

Uygulama Metodları: Yeni boyanacak yüzeyler kir, pas, toz ve yağdan arındırılmalıdır. Eski boyalı yüzeylerdeki kabarmış, gevşek, eski boyalar kazınmalı ve tüm yüzey zımparalanmalıdır. Uygulama yüzeyi temiz ve kuru olmalıdır. Ünlü Rapid Endüstriyel Astar, Endüstriyel tiner (941-0411) ile inceltildikten sonra sprey olarak uygulanır. Zımpara yapılarak veya yapılmadan üzerine Ünlü Rapid Endüstriyel Sonkat Boya uygulaması yapılır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) :   1,45 - 1,60 (Renge bağlı olarak)
Kuruma Süresi (20°C) :
 
 
Toz kuruma             :   8-10 dakika
Dokunma kuruma  : 15-20 dakika
Montaj kuruma       :     1-2 saat
Katı madde (Ağırlıkça,%) :   65,0 - 75,0 (Renge bağlı olarak)
  Tiner:   Endüstriyel tiner (941-0411)
  İncelme Oranı:   % 20-30
  Sertleştirici   -            
Karışım Oranı ( Ağırlıkça ) :   -            
Karışım Ömrü (20° C) :   -
Boyanabilme Alanı :
 
  Tek katta 30-35 µ kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında  1 lt ile 10-12 m² alan kaplanabilir. (Kayıplar hariç)
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL