TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı İpek Mat Boya 15L - YELEK HEDİYELİ!
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı İpek Mat Boya 15L - YELEK HEDİYELİ! Not: Hediye stoklarla sınırlıdır. Dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiş,her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen, örtücü özellikte, nefes alabilen akrilik...
Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı İpek Mat Boya 15L - YELEK HEDİYELİ!

Not: Hediye stoklarla sınırlıdır.

Dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiş,her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen, örtücü özellikte, nefes alabilen akrilik emülsiyon esaslı özel bir ipek mat ahşap boyasıdır.Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir boyadır. Mantar, küf ve yosun oluşumuna karşı dirençlidir.

Uygulama Metodu: Uygulama yapılacak ahşap yüzeyler kir, toz ve yağdan arındırılmalı, reçine veya boya kalıntıları varsa zımparalanmalı ve ÜNLÜ Selülozik Tiner ile temizlenmelidir. Ahşabın küf ve bakteri oluşumlarından korunması için ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Koruyucu (545-Seri) ile emprenye uygulaması önerilir. Ahşap Koruyucu uygulanmış yüzeye 24 saat sonra ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe İpek Mat Boya (531-1002) uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak yüksek performanslı ve dirençli bir film oluşturabilmek için sonkat boya öncesinde ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astar (532-1000) uygulanabilir. ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe İpek Mat Boya (531-1002) katlar arası 4-6 saat ara ile 2 kat olarak uygulanır. Katlar arası pürüz zımparası (600-800 nolu) yapılması önerilir. Fırça uygulaması için %5-10, tabanca uygulaması için %15-25 su ile inceltme yapılmalıdır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER