TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astarı 15L - YELEK HEDİYELİ!
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astarı 15L - YELEK HEDİYELİ! Not: Hediye stoklarla sınırlıdır. Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir astardır. Mantar,...
Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astarı 15L - YELEK HEDİYELİ!

Not: Hediye stoklarla sınırlıdır.

Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir astardır. Mantar, küf ve yosun oluşumuna karşı dirençlidir.Kapı,pencere,pergola,bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Dış cephelerde eski boyalı yüzeyler üzerine astar olarak mükemmel yapışma sağlar.

Uygulama Metodu:Uygulama yapılacak zemin temiz, yağ ve taşıyıcı olmayan diğer kalıntılardan arınmış olmalıdır. Kullanılan ahşap, reçineli ise yüzey selülozik Tinerli bez ile silinmelidir.Fırça, rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Ham ahşap yüzeylerde veya tamamen boyası kazınmış eski yüzeylerde astar uygulamasından önce PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Koruyucu (545-Seri) kullanılarak emprenye işlemi yapılmalıdır. PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astar (532-1000) uygulandıktan 24 saat sonra okşama zımpara (600-800 nolu) yapılarak ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe İpek Mat Boya (531-1002) uygulamasına geçilebilir.Fırça uygulaması için % 5-10, tabanca uygulama için % 15-25 su girilerek uygulama yapılmalıdır.

 

TAVSİYE ÜRÜNLER