TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Deck Oil
Ahşap deck zeminler ve dış mekan ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Ahşabın doğal dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkaran, kullanıma hazır,EN 71-3 standardına uygun,insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip,transparan, su bazlı bir ürün...
RENK GRUPLARI

Ambalaj Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -

Dikkat: Ekrandaki kartela renkleri, monitör, tablet ve akıllı telefonların ekran kalibrasyon farklılıkları ve ortamdaki ışığa göre orijinal renklerden farklı gözükebilir. Ücretsiz Kartela istemek için tıklayınız.
SEPETE AT

Ahşap deck zeminler ve dış mekan ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Ahşabın doğal dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkaran, kullanıma hazır,EN 71-3 standardına uygun,insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip,transparan, su bazlı bir ürün grubudur. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV katkılar sayesinde ahşap malzemeyi UV ışınlarından korur. İklim koşullarının ve tuzun aşındırıcı etkilerinin ahşabı yıpratmasını önler. Su geçirmezlik ve yüksek aşınma direncine sahiptir.Hızlı ve kolay kullanıma uygundur.

Uygulama Metodu: Kullanmadan önce ve kullanım esnasında mutlaka iyice karıştırılmalıdır. Yağmur yağma olasılığı varsa uygulama yapılmamalıdır. Uygulama için havanın ve ahşap yüzeyin sıcaklığı 10°C’nin üzerinde ve ahşabın nemi %20’nin altında olmalıdır. Kullanıma hazır bir üründür.

Yeni Ahşap: Yüzey tamamen temizlenmeli, zımpara No:180-220 ile zımparalanmalı ve oluşan toz nemli bir bez yardımıyla yüzeyden arındırılmalıdır.

Eski Ahşap: Yıpranmış ya da rengi değişmiş ahşap zımpara No:180-220 ile zımparalanmalı veya Su Bazlı Deck Temizleyici ile temizlenmelidir.
Fırça ya da rulo ile tek kat uygulama yapılmalıdır. Bir bez yardımıyla yüzeydeki fazla yağ alınmalıdır.

Özellikler

TAVSİYE ÜRÜNLER