TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Gofrato Pasta
Tanım : Sonkat boya sistemlerine ilave edilerek yüzeye strüktürlü bir görünüm kazandırmak üzere formüle edilmiş bir üründür.   Uygulama Methodları: UNIVERSAL GOFRATO PASTA (620-0105) ilavesi yapılan sonkatlar eğer iki komponentli ise hazırlanan karışıma sertleştirici ve...
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Tanım : Sonkat boya sistemlerine ilave edilerek yüzeye strüktürlü bir görünüm kazandırmak üzere formüle edilmiş bir üründür.  

Uygulama Methodları: UNIVERSAL GOFRATO PASTA (620-0105) ilavesi yapılan sonkatlar eğer iki komponentli ise hazırlanan karışıma sertleştirici ve tiner ilavesi yapılarak püskürtme şeklinde uygulanır. Tek komponentli boyalarda hazırlanan karışım aynı şekilde tiner ilavesiyle inceltilerek yine püskürtme şeklinde uygulanır. UNIVERSAL GOFRATO PASTA (620-0105) ilave edilen boya karışımları uygulama öncesi çok iyi karıştırılmalıdır.İdeal gofrato görünümü için Gofrato Pastanın ipek mat sonkatlara girilmesi tavsiye edilir.

 

Uygulama Alanları : UNIVERSAL GOFRATO PASTA (620-0105) ; Selülozik, Poliüretan, Akrilik, Rapid endüstriyel ve epoksi sistemlere ağırlıkça % 10-20 oranında girilerek iyice karıştırıldıktan sonra uygulanır.

Dikkat Edilecek Hususlar: Sistemde kolay uçucu ve yanıcı solventlerin bulunması nedeniyle atölyelerde yeterli havalandırma sağlanmalı, açık alev ve yüksek ısıdan sakınılmalıdır. Uygulamadan önce iyice karıştırınız. Ambalajın kapağını açık bırakmayınız.

 

 

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL