TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
ÜNLÜ Brüt Beton Astarı
Akrilik emisyon reçine esaslı, iri dolgulu özel bir brüt beton astarıdır.  Uygulama Alanları: Brüt beton yüzeylerde, özel yapısı ile sıvanın veya alçının tutunmasını arttıran, pürüzsüz yüzeylerin pürüzlendirilmesini sağlayan sıva astarıdır.
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik emisyon reçine esaslı, iri dolgulu özel bir brüt beton astarıdır. 

Uygulama Alanları: Brüt beton yüzeylerde, özel yapısı ile sıvanın veya alçının tutunmasını arttıran, pürüzsüz yüzeylerin pürüzlendirilmesini sağlayan sıva astarıdır.

Uygulama Metodları: Yeni ve eski yüzeylerde gerekli yüzey işlemlerinden sonra istenilen kıvama veya desene göre, %5-30 oranında su ile inceltilerek uygulanır. Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır. Sıva ve alçı uygulaması için yüzeyin tamamen kuruması beklenmelidir. (Yaklaşık 24 saat) Islak veya nemli yüzeyin üstüne uygulama yapmayanız, kuruduğundan emin olunuz. Brüt beton astarı uygulmasından en geç 7 gün içerisinde alçı uygulaması yapılmalıdır.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ):1,400-1,550

Kuruma Süresi (20°C):Dokunma kuruma: 6 saat

Katı Maddde:40-55iskozite (cps,25 °C):>140pH ( 25° C):8-9,2

Boyanabilme Alanı:Tek katta yaklaşık 250-300 gr/dir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune yapılmalıdır.

TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL