TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO BEDAVA!
Bu web sitesi Gizlilik Politikamız çerçevesinde çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi alın.
Kapat


KARGO
BEDAVA
SHARKY Su İzolasyon Kaplaması
Akrilik kopolimer esaslı beyaz bir kaplamadır.  Uygulama Alanları:  İç ve dış cephelerde su izolasyon malzemesi olarak güvenle kullanılır. İzolasyon malzemesi olarak; duvar, çatı ve teras çatlaklarında, banyo ve tuvaletlerde aşağıya su sızmasını engeller.  
Lütfen Bir Renk Seçiniz..
Renk: -    Ambalaj: -    Fiyat: -
SEPETE AT

Akrilik kopolimer esaslı beyaz bir kaplamadır. 

Uygulama Alanları:  İç ve dış cephelerde su izolasyon malzemesi olarak güvenle kullanılır. İzolasyon malzemesi olarak; duvar, çatı ve teras çatlaklarında, banyo ve tuvaletlerde aşağıya su sızmasını engeller.

 

Uygulama Metodları: Yüzeydeki tozlar boya kalıntıları ve kabarıklıklar; yıkama, raspalama fırça ile temizlenerek giderilir. Su İzolasyon Malzemesi olarak; ilk katta, 1 hacim su izolasyon kaplaması 4-6 hacim suyla seyreltilir. 2.katta ise 1 hacim Su İzolasyon Kaplaması 1 hacim suyla seyreltilir. 3. Katta su ile seyreltme yapılmadan yüzeye eşit dağıtılarak uygulama yapılır. Katlar arası 12 saat beklenmelidir.

Teknik Bilgiler

Yoğunluğu (20°C , gr/cm³ ) : 1,300-1,350
Kuruma Süresi (20°C) :  
    Dokunma kuruma: 30 dk
    Tam kuruma : 72 saat
Viskozite (cps,25 °C) : 90± 2
pH ( 25° C) : 8-9,2
Boyanabilme Alanı : Yüzeyin emiş durumuna göre inceltilmiş olarak tek katta 1L 2-4 m² yer yapılır.
TAVSİYE ÜRÜNLER
SEPETE AT HEMEN AL